DuoLife

Czym jest? Jak działa? Zacznijmy od początku. DuoLife jest firmą zajmującą się produkcją naturalnych suplementów diety od 2013 roku o potwierdzonej skuteczności, która od wielu lat jest obecna zarówno na polskim, jak i na zagranicznych rynkach, firma z roku na rok przynosi setki milionów dochodu a w 2022 roku wejdzie na giełdę papierów wartościowych. Działanie firmy DuoLife opiera się na tzw. SoftMarketingu czyli tworzeniem struktury klientów i partnerów biznesowych promując przy tym zdrowy tryb życia, rozwój osobisty i możliwość zarabiania. 

Czy jesteś osobą chcącą zadbać o swoje zdrowie, rozwój osobisty czy finanse? Jeżeli tak, Duolife jest właśnie dla Ciebie. Aktualne wydarzenia nas nie oszczędzają, po świecie grasuje “wirus”, zamykają nas w domach, odbierają możliwości zarobkowe, a wydarzenia kulturalne już dawno znalazły się w archiwach pamięci. Ale co jeżeli jest możliwość na zmianę swojego życia, poprawę zdrowia, czy niepewne finanse rodziny. Jest światełko w tunelu, Duolife na końcu tego ciemnego korytarza stoi i macha do nas światłem z latarki. 

Twoja szansa właśnie się pojawiła, poddasz się czy sięgniesz po swoje marzenia ?
 

 

 

DuoLife

Dlaczego DuoLife ?

Daniel Kurek, Weronika Konieczna
Daniel – Zawsze wychodziłem z założenia aby mieć dodatkowe źródła dochodu, do 2020 roku była to fotografia, która przynosiła stabilność. Aktualnie czuje stabilność ponieważ dodatkowe źródło dochodu znalazłem, mało tego zdecydowanie mocniej zadbałem o zdrowie swoje i swojej rodziny, z DouLife nabrałem więcej wiary w swój sukces. 2022 rok jest rokiem w pandemii, czy to oznacza, że musimy godzić się na ograniczenia nie tylko w życiu społecznym ale również w finansach ? Nie ! 
Biznes w sieci z roku na rok przynosi coraz to większe korzyści, w ciągu kilku lat biznes w sieci rozrósł się do niewyobrażalnej skali. Zadałem sobie pytanie 
– Daniel… W 2015 widziałeś potencjał w Krypto walutach… nie zacząłeś… Czy teraz też popełnisz ten błąd ? Tym razem tego nie zrobię, nie będę żałował kolejnej decyzji podjętej za innych, bo to inny ciągnęli w dół, krytykowali… To czas by chwycić byka za rogi. 
 
Weronika – 

Naturalne Produkty najwyższej jakości

Specjalne produkty z naturalnych składników
Zdrowie

Biznes

Dbać o zdrowie i zarabiać ? Nic prostszego !
Zarobki

Rozwój Osobisty

Szkolenia, Prezentacje, Wsparcie
Rozwój

Ile można zarobić ? Bo to główne pytanie jakie słyszę.

blank
blank

Rejestrując się w Duolife masz dostęp do cen prosto od producenta. Nie płacisz pośrednikom takim jak np. apteka. Tak, dobrze przeczytałeś, apteka. Produkty Duolife są certyfikowane, naturalne, z najlepszych możliwych produktów co pozwala im zasiadać na aptecznych półkach gdzie Ty- nieświadomy kupujący możesz zaopatrzyć się w dany produkt płacąc ceny wzięte z kosmosu. Czy nie lepiej kupić to samo bezpiecznie od producenta z ekspresową dostawą do swojego domku i zaoszczędzić przy tym niemałe pieniądze? Pokażemy Ci 3 ścieżki. 

Nieświadomy kupujący (na obrazku kolor złoty) – Płaci pełną cenę, nie zyskuje gratisowych produktów – Nie łam się, nic straconego, w każdej chwili możesz wyrwać się z tego snu i zamówić produkty rejestrując się. Przejdziesz wtedy do naszej drugiej ścieżki. 

Klient Preferowany (na obrazku kolor pomarańczowy) – Tu skorzystać możemy już ze zniżki 15% – 20% marży. Jak to zrobić? Rejestrując się należy zaznaczyć pole: Klient Preferowany i złożyć zamówienie na produkty poniżej 250 pkt

Klubowicz DuoLife (na obrazku kolor zielony) – Zniżka na produkty wynosi tu już 30% – 45%.Dodatkowo  otrzymujemy bonus lojalnościowy. Żeby stać się klubowiczem przy rejestracji wybieramy opcję klubowicz i robimy zamówienie na 250 pkt lub więcej. Uwaga! Wystarczy 500pkt, żeby odblokować sobie możliwości biznesowe. To naprawdę niewiele.

Korzyści płynące z bycia klubowiczem Duolife

blank
blank
blank

Rejestrując się w Duolife masz dostęp do cen prosto od producenta. Nie płacisz pośrednikom takim jak np. apteka. Tak, dobrze przeczytałeś, apteka. Produkty Duolife są certyfikowane, naturalne, z najlepszych możliwych produktów co pozwala im zasiadać na aptecznych półkach gdzie Ty- nieświadomy kupujący możesz zaopatrzyć się w dany produkt płacąc ceny wzięte z kosmosu. Czy nie lepiej kupić to samo bezpiecznie od producenta z ekspresową dostawą do swojego domku i zaoszczędzić przy tym niemałe pieniądze? 

Zrób prezent sobie lub swoim bliskim, zadbaj o zdrowie rozwój osobisty finanse