O Nas

Kim jestem: Mam na imię Daniel i jestem fotografem, głównie ślubnym, ale nie tylko.

 

Czym się zajmuję: Jestem niczym pisarz tylko z tą różnicą, że moim piórem jest aparat, a tuszem fotografie. Tak właśnie zapisuje waszą historię, tworzę pamiątkę do końca życia.

 

Gdzie działam: Zdjęcia robię na terenie całej Polski, od wschodu do zachodu i od północy do południa. Jestem wszędzie!

 

Jakie mam doświadczenie: Pierwsze zlecenie ślubne dostałem w 2013 roku, także działam już dość długo, niech Was to nie zmyli, nie jestem posiwiałym starszym panem z PRL-owskim sprzętem. Uwaga! Teraz najważniejsze: Jestem też człowiekiem, wiem jak dużo czasu, pracy i energii pochłaniają przygotowania do ślubu, wiem jak ciężko wybrać najlepszą opcję, jestem tu dla Was, naprawdę wszystko co dotyczy fotografii możecie ze mną dogadać, nawet stworzyć swój własny, indywidualny pakiet.

weronika konieczna moderator fotografia slubna glogow daniel kurek

Kim jestem: Mam na imię Weronika i wraz z Danielem tworzę tą stronę. Studiuje matematykę i uwielbiam pracę z ludźmi.

 

Co ja tu robię: Jestem drugim głosem fotografa, spoglądającym kobiecym okiem i wyłapującym szczegóły. Pomagam w selekcji zdjęć, doradzam w chwilach zawahania i przekazuje Wam wszystko to, co pragnie opowiedzieć fotograf – tak, to właśnie ja męczę Was długimi historiami i opisami na stronie, Facebooku czy też Instagramie. Oprócz tego jestem od wprowadzania nowości, szukania ciekawych miejsc, pomagania parom podczas plenerów i niwelowania niezręcznej ciszy.

 

Gdzie i kiedy jestem: Moja praca zwykle rozgrywa się za kulisami, w domowym zaciszu popijając herbatkę z cytryną. Jednak spotkać mnie możecie podczas podpisywania umowy, pleneru bądź oddawania zdjęć

Nasze plany

Plany na przyszłość: Rozwinięcie współpracy ze wszelkimi organami odpowiadającymi za przygotowanie ślubu oraz pełniącymi usługi. Od osób przygotowujących dekoracje, właścicieli sal, przez kamerzystów, po usługi takie jak balony wznoszące ludzi w powietrze. Wzajemne polecenie ma znaczenie! :))